,

دستگاه قایقی درجه دو

Availability:

27 در انبار (فعال برای پیش سفارش)


توضیحات تکمیلی

نوع دستگاه قایقی درجه دو

مناسب سالن ورزشی

فروشگاه منیریه

به دلیل نوسانات ارز جهت خرید و اطلاع از قیمت محصول لطفا تماس بگیرید

* توجه: حتما حتما قبل از خرید با ما تماس بگیرید(به سفارشاتی که قبل از تماس صورت گرفته باشند هیچ گونه رسیدگی نخواهد شد "لطفا تماس بگیرید")
به دلیل وجود نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از خرید و تکمیل فرایند پرداخت از قیمت بروز و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمائید.


توجه:
خواهشا به موجودی کالا دقت بفرمائید، اگر برای پیش فروش بود، تحت عنوان (می توان پیش خرید کرد) به این معناست محصول مورد نظر در انبار موجود نمیباشد ولی امکان رزرو توسط شما وجود دارد، زمان ارسال محصولات پیش فروش مشخص نمیباشد اما به محض موجودی کالا برای مشتریان عزیزی که کالا را رزرو کرده اند سه بار پیامک(هر 24ساعت یک پیامک) به منظور اطلاع رسانی موجود شدن کالا ارسال خواهد شد که هاوی لینک ئرداخت و تکمیل خرید میباشد
به همین دلیل در مرحله پیش خرید محصول هیچ مبلغی پرداخت نمیکنید.
لطفا قبل از سفارش به این موضوع توچه کامل بفرمائید تا برای پیگیری سفارش بصورت آگاهانه اقدام بفرمائبید. با تشکر

تمام این مسائل در صفحه قواین منیریه ذکر شده است، ورود به صفحه قوانین فروشگاه منیریه، کلیک کنید.

برای کسب اطمینان از قیمت بروز و موجودی لطفا با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس:

شماره همراه جهت هماهنگی: 09122954964

ایمیل: info[at]moniriyeh.ir

دستگاه قایقی درجه دو

زیر بغل قایقی یکی از حرکات متداول برای تقویت عضلات ناحیه زیربغل و پشت است و به دلیل تشابهش به پارو زدن به نام زیربغل قایقی نامیده می‌شود. حرکت زیر بغل قایقی را با دستگاه انجام می‌دهند و به مانند سایر دستگاه‌های بدنسازی، دستگاه زیر بغل قایقی هم انواع مختلفی دارد که به صورت کلی در دو دسته سیم‌کش و سنگی تقسیم‌بندی می‍شوند اما همگی دارای کارکردی مشابه هستند و در آنها به حالت نشسته وزنه به سمت شکم کشیده می‌شود. با استفاده از این دستگاه عضلات پشتی بزرگ نیز تا حدود زیادی درگیر و تقویت می‌شوند. امروزه برای اکثر حرکات بدنسازی ماشین‌های مختلفی طراحی و تولید شده است، علت آن هم در درجه اول ایمنی و بعد سهولت کار با این دستگاه‌هاست. در اینجا ما به آموزش کار با مدل سیم‌کش آن می‌پردازیم که قدیمی‌تر از سایر مدل‌ها است.
برای شروع، روبروی دستگاه نشسته و با هر دو دست دستگیره را نگه دارید. پاهایتان را به اندازه عرض شانه‌هایتان از یکدیگر باز کنید. این حالت شروع حرکت است. سپس در حالیکه که کمرتان را صاف نگه داشته‌اید، دستگیره را به سمت عقب کشیده و در انتهای حرکت لحظه‌ای مکث کنید و سپس به آرامی و با کنترل به حالت اول برگردید.
دو حالت مختلف برای اجرای حرکت وجود دارد:
حالت استاندارد: در این حالت کمر در یک راستا و ثابت قرار می‌گیرد.
حالت کششی: در این حالت کمر حین انجام حرکت به سمت جلو متمایل شده و سپس در انتهای حرکت به حالت مستقیم قرار می‌گیرد. این مدل مورد علاقه آرنولد نیز بوده است!
دستگیره‌های مختلفی برای کار با این دستگاه تعبیه شده است اما توصیه ما استفاده از دستگیره جمع (V شکل) است که برای کار با این دستگاه مناسب‌تر می‌نماید.

فروش اورجینال دستگاه قایقی درجه دو درفروشگاه منیریه

نوع

فروشگاه

نوع استفاده

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “دستگاه قایقی درجه دو”

There are no reviews yet.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید