,

دستکش بدنسازی بانوان فوم PU – مشکی زرد

Availability:

11 در انبار (فعال برای پیش سفارش)


توضیحات تکمیلی دستکش بدنسازی بانوان فوم PU – مشکی زرد:

سایزsml

رنگ مشکی زرد

جنس فومpu

نوعدستکش بدنسازی بانوان فوم PU – مشکی زرد

فروشگاه منیریه

تومان۷۳.۰۰۰

به دلیل وجود نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از خرید و تکمیل فرایند پرداخت از قیمت بروز و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمائید.

برای کسب اطمینان از قیمت بروز و موجودی لطفا با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس:

شماره همراه جهت هماهنگی: 09122954964

ایمیل: info[at]moniriyeh.ir

11 در انبار (فعال برای پیش سفارش)

دستکش بدنسازی بانوان فوم PU – مشکی زرد

دستکش بدنسازی بانوان فوم PU – مشکی زرد مورد استفاده در تمرین های ورزشی میباشند. استفاده از لوازم جانبی در هنگام ورزش یک امر بسیار ضروری است. بی توجهی به تجهیرات حفاظتی توسط کارشناسان ورزشی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. یکی از مهم ترین لوازم جانبی که استفاده از آن در هنگام ورزش بسیار مهم است دستکش بدنسازی میباشد. شاید در باشگاه های بدنسازی کمتر زمانی این دستکش‌ها را در دست دیگران دیده باشید. باید اهمیت استفاده از آن را متوجه بشوید.

دستکش بدنسازی بانوان فوم PU – مشکی زرد دارای جنس مناسبی میباشد. در باشگاه‌های بدنسازی بدن شما به طور مدام با دستگاه‌های بدنسازی در تماس است. رایج ترین تماس در بین آن‌ها برخورد مداوم دستان شما با میله‌های هالتر است. همینطور وزنه‌های بدنسازی و دمبل ها هم به دستانتان آسیب میرساند. این ابزار در اغلب موارد از جنس فلزهای سخت ساخته می‌شوند. همچنین روی دسته‌ی دمبل‌ها و میله‌های هالتر معمولا عاج‌ها و شیارهایی تعبیه می‌شوند. این عاج‌ها به این دلیل روی دسته‌ی ساخته می‌شوند که هنگام تمرین بر اثر عرق کردن دست، وزنه از دستتان لیز نخورد.

اما کار کردن مداوم با فلز به خصوص شیارهای این وزنه‌ها مضراتی نیز برای دستان شما دارد.

اگر شما روی پوست دستانتان حساس هستید و نمی‌خواهید آسیب ببینند حتما باید از دستکش بدنسازی استفاده کنید.

این نوع دستکش‌ مخصوص بانوان طراحی شده که معمولا بیشتر نگران پوست خود هستند. رویه داخلی این دستکش‌ها از جنس بسیار مقاومی ساخته شده. باعث می‌شود تا دستان شما مستقیما با وزنه و فلز هالتر تماس نداشته باشد. تماس مستقیم دست با میله وزنه به مرور زمان باعث زبر شدن پوست دستانان میشود. باعث تبدیل شدن آن‌ها به پینه می‌شود.

دستکش بدنسازی بانوان فوم PU – مشکی زرد انگشتی میباشد. تجهیزات مراقبتی در انواع ورزش ها بصورت تخصصی طراحی شده است. هر وسیله ای برای قسمتی خاص از بدن ایجاد شده. محصولاتی برای مراقبت دستها، پاها، کمر، زانو، انگشتان، گردن، زانوها، سر، چشمها، گوشها و حتی برای بینی موجود میباشند. جنس هر کدام از این محصول ها متفاوت و با درجه کیفیت متفاوتی تهیه شده اند. در این پیج دستکش های محافظتی ورزشی به فروش میرسد.

جنس این نوع دستکش مرغوب و از جنس فوم عالی ساخته شده است. مدل آن بیشتر مورد توجه بانوان قرار میگیرد. دستکش ها ظریف و مقاوم میباشند.

فروش اورجینال دستکش بدنسازی بانوان فوم PU – مشکی زرد در فروشگاه منیریه

رنگ

سایز

جنس

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “دستکش بدنسازی بانوان فوم PU – مشکی زرد”

There are no reviews yet.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید