,

شال سبز کونگ فو توآ

Availability:

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید


توضیحات تکمیلی

این شال تماما از جنس جیر مخمل ساخته شده است

رنگ سبز

ورزش کونگ فو

فروشگاه منیریه

 

تومان۴۳.۰۰۰

* توجه: حتما حتما قبل از خرید با ما تماس بگیرید(به سفارشاتی که قبل از تماس صورت گرفته باشند هیچ گونه رسیدگی نخواهد شد "لطفا تماس بگیرید")
به دلیل وجود نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از خرید و تکمیل فرایند پرداخت از قیمت بروز و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمائید.


توجه:
خواهشا به موجودی کالا دقت بفرمائید، اگر برای پیش فروش بود، تحت عنوان (می توان پیش خرید کرد) به این معناست محصول مورد نظر در انبار موجود نمیباشد ولی امکان رزرو توسط شما وجود دارد، زمان ارسال محصولات پیش فروش مشخص نمیباشد اما به محض موجودی کالا برای مشتریان عزیزی که کالا را رزرو کرده اند سه بار پیامک(هر 24ساعت یک پیامک) به منظور اطلاع رسانی موجود شدن کالا ارسال خواهد شد که هاوی لینک ئرداخت و تکمیل خرید میباشد
به همین دلیل در مرحله پیش خرید محصول هیچ مبلغی پرداخت نمیکنید.
لطفا قبل از سفارش به این موضوع توچه کامل بفرمائید تا برای پیگیری سفارش بصورت آگاهانه اقدام بفرمائبید. با تشکر

تمام این مسائل در صفحه قواین منیریه ذکر شده است، ورود به صفحه قوانین فروشگاه منیریه، کلیک کنید.

برای کسب اطمینان از قیمت بروز و موجودی لطفا با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس:

شماره همراه جهت هماهنگی: 09122954964

ایمیل: info[at]moniriyeh.ir

هم اکنون در انبار موجود نیست - اما میتوانید این محصول را پیش خرید کنید

شال سبز کونگ فو توآ

از شالبند سفيد به شالبند سبز (حس‌توماتوماي‌ما) اجراي  17909 تکنيک و ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيت  موجي فيزيولوژي انساني لازم است . دريافت شالبند سبز در حد مربيگري مي‌باشد و (راهدان) خوانده ميشود.

استاد میرزایی براى اعطاى شالبند سبز روش خاصى داشت ، شاگردان را خود ايشان گروه بندى مى كردند و گروه هفت نفره تشكيل مى دادند . هر گروه را به فرا خور حال خودشان تقسيم و بررسى مى كردند.ايشان گروه گروه شاگردان را به اميد آزمون شالبند سبز به انتظار مى گذاشت تا موقعيتى مناسب به دست آيد ، مثلاً با افتتاح باشگاه تاج بانوان دو نفر را انتخاب نمود و سپس باشگاه تاج افسر را افتتاح كرده و به تعدادى ديگر كه مورد نظر ايشان بود شالبند اعطا نمودند و همچنين باشگاه تاج ديهيم را هم كه افتتاح كردند باز مراسمى انجام شد و سپس تعدادى از شالبند سبزها با حركات تكنيكى ابهت كونگ فو توا را به معرض نمايش گذاشتند.در واقع بنا به مقتضيات زمان تاُ كيد داشتند كه مراسم با حضور تماشاچى اجرا شود به خاطر اينكه كونگ فو را در مقابل كاراته تبليغ كنند ، چون با كاراته رقابت تنگاتنگى داشت و به همين دليل هم آموزش دانشكده افسرى را به عهده گرفت و كونگ فو را جايگزين كاراته كرد و  تعدادی از قديمى ها از جمله  شادروان على گرامى نژاد- حسين مردى ، هادى مينائى و قهرمان فرياد شيران در دانشكده تدريس مى كردند. بعد  آقاى هادى خياط زاده كه دانشجوى سال دوم دانشكده افسرى بود شالبند سبز گرفت و در دانشكده افسرى تدريس مى كرد . به غير از ايشان تعدادى ديگر هم در ارتش شالبند سبز گرفتند. خلاصه كسانى كه برترى تكنيكى بر سايرين داشتند بنا به مقتضيات و تصميم گيرى استاد یکی بعد از ديگرى موفق به دريافت شالبند سبز مى شدند و اين سياست ايشان بود .درمجموع استاد میرزایی سه دوره شالبند سبز دادند که در مطلب بعدی به معرفی افرادی که موفق به دریافت شالبند سبز از ایشان شدند خواهم پرداخت.

مراحل شالبند سبز:

 سوتو ( خط سه)

 به معناي مرز دانائي و خروج از دايره خام عقلي و انهدام ترس از زندگي است. سوتو با  1873  تکنيک ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيتهاي موجي بر اسرار هندسي در دانشکده انشاء تن وروان مي‌باشد

 

 سام سامائه  ( خط چهار)

 به معناي کاوش است به معناي آدمي چيست؟ انسان چيست؟ تولد آغاز وآغاز تولد او هستي است يا نيستي و يا هستي و نيستي او يکي است .گرديدن انسان به چيست؟ سام سامائه از 3993 تکنيک ترکيب و عکس‌العمل سازي بر اساس دانشکده انشاء تن و روان تشکيل يافته است.

مايانه  (خط پنجم )

 

به معناي تو و من و من و تو و تو و طبيعت مربوط به من و توست. تشکيل يافته از حرکات جابه‌جايي با پيچشهاي  دوراني و استفاده از دستگاههايي به نام  روما  در تمرين مبارزات ميباشد.

 

رنگ

جنس

فروشگاه

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “شال سبز کونگ فو توآ”

There are no reviews yet.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید