,

دستکش ورزشی اسپورت کد ۷۲۷

Availability:

6 در انبار (فعال برای پیش سفارش)


توضیحات تکمیلی دستکش ورزشی اسپورت کد ۷۲۷:

 

نوعمچ‌بند دار
جنسپلی استر
سایزکوچک
مناسب برایاستفاده روزمره
نوع بستساده
سایر مشخصاتمناسب برای نوجوانان 8 تا 12 ساله

تومان۲۰.۰۰۰

* توجه: حتما حتما قبل از خرید با ما تماس بگیرید(به سفارشاتی که قبل از تماس صورت گرفته باشند هیچ گونه رسیدگی نخواهد شد "لطفا تماس بگیرید")
به دلیل وجود نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از خرید و تکمیل فرایند پرداخت از قیمت بروز و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمائید.


توجه:
خواهشا به موجودی کالا دقت بفرمائید، اگر برای پیش فروش بود، تحت عنوان (می توان پیش خرید کرد) به این معناست محصول مورد نظر در انبار موجود نمیباشد ولی امکان رزرو توسط شما وجود دارد، زمان ارسال محصولات پیش فروش مشخص نمیباشد اما به محض موجودی کالا برای مشتریان عزیزی که کالا را رزرو کرده اند سه بار پیامک(هر 24ساعت یک پیامک) به منظور اطلاع رسانی موجود شدن کالا ارسال خواهد شد که هاوی لینک ئرداخت و تکمیل خرید میباشد
به همین دلیل در مرحله پیش خرید محصول هیچ مبلغی پرداخت نمیکنید.
لطفا قبل از سفارش به این موضوع توچه کامل بفرمائید تا برای پیگیری سفارش بصورت آگاهانه اقدام بفرمائبید. با تشکر

تمام این مسائل در صفحه قواین منیریه ذکر شده است، ورود به صفحه قوانین فروشگاه منیریه، کلیک کنید.

برای کسب اطمینان از قیمت بروز و موجودی لطفا با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس:

شماره همراه جهت هماهنگی: 09122954964

ایمیل: info[at]moniriyeh.ir

6 در انبار (فعال برای پیش سفارش)

دستکش ورزشی اسپورت کد ۷۲۷

دستکش ورزشی اسپورت کد ۷۲۷ مورد استفاده در ورزش هایی همچون اسکی..

BodyBuilding Gloves نام لاتین دستکش ورزشی میباشد. دستکش ورزشی اسپورت کد ۷۲۷ مورد استفاده های گوناگونی قرار میگیرد. این دستکش ها از جمله لوازم و تجهیزاتی هستند که در ورزش های گوناگونی استفاده میشوند. در ورزش هایی مانند اسکی برای جلوگیری از سرما و همینطور صدمات ناشی از تمرین استفاده میشود. سرما را به خوبی مهار میکنند. به نوعی باد گیر هستند. در ورزش های قدرتی توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار میگیرند. سطح کیفیت تمرینی را در هنگام انجام حرکت ها بهبود میبخشد. دست و پنجه نرم کردن با وسایلی همچون دمبل و هالتر در هنگام تمرین دست را اذیت میکند. پس در این موارد هم کاربرد دارند. برای گرم نگه داشتن دستها هنگامی که سوار موتور هستید.

دستکش ورزشی اسپورت کد ۷۲۷ باعث جلوگیری از این اذیت شدن ها میشود.

همینطور زمان جابجایی اجسام سنگین وزن محافظ دستها هستند. موجب عرق کردن، ایجاد پینه و تاول در کف دستان نمی شود. در بعضی مواقع عرق کردن دستها میتواند باعث لیز خوردن وزنه از دست ورزشکار شود. احتمال مصدومیت در ناحیه مچ و دست ها را پدید می آورد. بیشتر ورزشکاران حرفه ای برای پیشگیری از بروز مشکلات و آسیب ها از آن استفاده میکنند. در هنگام تمرین ترجیح میدهند از دستکش مخصوص استفاده کنند. دستکش ها محافظ دستان شما هستند. توانایی یک تمرین با کیفیت را به شما میدهند.

فواید استفاده از دستکش ورزشی اسپورت کد ۷۲۷:

دستکش ورزشی اسپورت کد ۷۲۷ مزیت های زیادی دارد. استفاده از دستکش بدنسازی در هنگام تمرین امکانات زیادی را برای ورزشکار فراهم می آورد. با آزادی عمل بیشتری حرکات تمرینی را انجام میدهد. اگر بخواهیم به چند نمونه از فواید استفاده از این ابزار جانبی ورزش اشاره کنیم باید بگوئیم که:
باعث جلوگیری از ایجاد پینه و تاول در دست ها و انگشتان میشود. باعث کاهش فشار حاصل از میله به دست ها در هنگام تمرین میشود. باعث گرم شدن دستها میشود. حمایت از مفاصل مچ دست ها در هنگام تمرین. تقویت انعطاف پذیری مچ و انگشتان دست. ایجاد اصطحکاک میان دست و میله (هالتر – دمبل). ایجاد امکان آزادی عمل بیشتر ورزشکار در حین انجام حرکات تمرینی. دستکش ورزشی اسپورت کد ۷۲۷.

منابع: وب سایت رسمی آر دی ایکسوب سایت رسمی منیریه

نوع بست

ساده

سایز

جنس

فروشگاه

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “دستکش ورزشی اسپورت کد ۷۲۷”

There are no reviews yet.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید