,

دستکش ورزشی اسکی اسپورت کد ۷۲۳

Availability:

12 در انبار (فعال برای پیش سفارش)


توضیحات تکمیلی دستکش ورزشی اسکی اسپورت کد ۷۲۳:

 

نوعمچ‌بند دار
جنسپلی استر
مناسب برایاستفاده روزمره
نوع بستساده
وزنهندارد
سایر مشخصاتمناسب برای نوجوانان 8 تا 12 ساله

تومان۱۸.۰۰۰

به دلیل وجود نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از خرید و تکمیل فرایند پرداخت از قیمت بروز و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمائید.

برای کسب اطمینان از قیمت بروز و موجودی لطفا با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس:

شماره همراه جهت هماهنگی: 09122954964

ایمیل: info[at]moniriyeh.ir

12 در انبار (فعال برای پیش سفارش)

دستکش ورزشی اسکی اسپورت کد ۷۲۳

دستکش ورزشی اسکی اسپورت کد ۷۲۳ مورد استفاده در ورزش هایی همچون اسکی..

BodyBuilding Gloves نام لاتین دستکش ورزشی میباشد. دستکش ورزشی اسکی اسپورت کد ۷۲۳ مورد استفاده های گوناگونی قرار میگیرد. این دستکش ها از جمله لوازم و تجهیزاتی هستند که در ورزش های گوناگونی استفاده میشوند. در ورزش هایی مانند اسکی برای جلوگیری از سرما و همینطور صدمات ناشی از تمرین استفاده میشود. سرما را به خوبی مهار میکنند. به نوعی باد گیر هستند. در ورزش های قدرتی توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار میگیرند. سطح کیفیت تمرینی را در هنگام انجام حرکت ها بهبود میبخشد. دست و پنجه نرم کردن با وسایلی همچون دمبل و هالتر در هنگام تمرین دست را اذیت میکند. پس در این موارد هم کاربرد دارند. برای گرم نگه داشتن دستها هنگامی که سوار موتور هستید.

دستکش ورزشی اسکی اسپورت کد ۷۲۳  باعث جلوگیری از این اذیت شدن ها میشود. همینطور زمان جابجایی اجسام سنگین وزن محافظ دستها هستند. موجب عرق کردن، ایجاد پینه و تاول در کف دستان نمی شود. در بعضی مواقع عرق کردن دستها میتواند باعث لیز خوردن وزنه از دست ورزشکار شود. احتمال مصدومیت در ناحیه مچ و دست ها را پدید می آورد. بیشتر ورزشکاران حرفه ای برای پیشگیری از بروز مشکلات و آسیب ها از آن استفاده میکنند. در هنگام تمرین ترجیح میدهند از دستکش مخصوص استفاده کنند. دستکش ها محافظ دستان شما هستند. توانایی یک تمرین با کیفیت را به شما میدهند.

فواید استفاده از دستکش ورزشی اسکی اسپورت کد ۷۲۳:

دستکش ورزشی اسکی اسپورت کد ۷۲۳ مزیت های زیادی دارد. استفاده از دستکش بدنسازی در هنگام تمرین امکانات زیادی را برای ورزشکار فراهم می آورد. با آزادی عمل بیشتری حرکات تمرینی را انجام میدهد. اگر بخواهیم به چند نمونه از فواید استفاده از این ابزار جانبی ورزش اشاره کنیم باید بگوئیم که:
باعث جلوگیری از ایجاد پینه و تاول در دست ها و انگشتان میشود. باعث کاهش فشار حاصل از میله به دست ها در هنگام تمرین میشود. باعث گرم شدن دستها میشود. حمایت از مفاصل مچ دست ها در هنگام تمرین. تقویت انعطاف پذیری مچ و انگشتان دست. ایجاد اصطحکاک میان دست و میله (هالتر – دمبل). ایجاد امکان آزادی عمل بیشتر ورزشکار در حین انجام حرکات تمرینی. دستکش ورزشی اسکی اسپورت کد ۷۲۳.

منابع: وب سایت رسمی آر دی ایکسوب سایت رسمی منیریه

توضیحات

نوع بست

ساده

مناسب برای

استفاده روزمره

فروشگاه

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “دستکش ورزشی اسکی اسپورت کد ۷۲۳”

There are no reviews yet.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید