,

دستکش بدن سازی چرمی پاکستانی – مشکی

Availability:

7 در انبار (فعال برای پیش سفارش)


توضیحات تکمیلی دستکش بدن سازی چرمی پاکستانی – مشکی:

نوع دستکش: بدنسازی چرمی پاکستانی ـمشکی

جنس چرم

رنگ مشکی

تولید پاکستان

تومان۶۷.۰۰۰

به دلیل وجود نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از خرید و تکمیل فرایند پرداخت از قیمت بروز و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمائید.

برای کسب اطمینان از قیمت بروز و موجودی لطفا با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس:

شماره همراه جهت هماهنگی: 09122954964

ایمیل: info[at]moniriyeh.ir

7 در انبار (فعال برای پیش سفارش)

دستکش بدن سازی چرمی پاکستانی – مشکی

دستکش بدن سازی چرمی پاکستانی – مشکی برای حفاظت از دست و مچ ها طراحی شده. تجهیزات حفاظت شخصی می تواند از قسمت های مختلف بدن مانند چشم و صورت، سر، پا و دستها حفاظت کنند. خوشبختانه امروزه ابزارهای موثر برای حفاظت از انسان ها در برابر بیشتر این خطرات موجود است. از جمله این ابزارها می توان به لباس ها، کلاه، کفش، دستکش و … اشاره کرد. منسوجات، بخش جدایی ناپذیر تجهیزات محافظتی محسوب می شوند. به دلیل تاثیر ویژه ی آنها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

دستکش بدن سازی چرمی پاکستانی – مشکی ظاهر بسیار قشنگی داره. در ورزش بدنسازی، تمرین با وزنه و دمبل موجب پینه بستن و تاول زدن کف دستها می‌شوند. در هنگام تمرین دست فرد ورزشکار عرق می‌کند و همین امر موجب بر هم ریختن تعادل در حین تمرین با وزنه می‌شود. نگرفتن صحیح میله ایمنی تمرین را کاهش می‌دهد و همین امر موجب صدمه رسیدن به مچ دست می‌شود. دستکش بدن سازی چرمی پاکستانی – مشکی به شما کمک می‌کند تا در حین تمرین فشار میله را کمتر احساس کنید. از عرق کردن دست جلوگیری می‌کند. و با چسب دور دستکش باعث حمایت از مچ دستان شما می‌شود.

خصوصیات استفاده از دستکش بدن سازی چرمی پاکستانی – مشکی:

  • در نظر گرفتن نصف طول انگشتان برای افزایش تماس با میله.
  • محافظ تقویت شده انگشتان.
  • بخیه‌های دوخت مناسب دستکش.
  • مچبند قابل تنظیم.

دستکش بدن سازی چرمی پاکستانی – مشکی کیفیت مطلوبی دارد. دست اعضایی است که در حین انجام فعالیت ها، معمولا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین باید توجه ویژه ای به حفاظت از آن به خصوص در محل کار صورت گیرد. یکی از راه های محافظت از دست، استفاده از دستکش های حفاظتی است. پوشیدن دستکش های حفاظتی باعث کاهش صدمات می شود. اما مشکلاتی از قبیل کاهش حساسیت لمسی، کارایی و قدرت دست را به همراه دارد. محدوده حرکتی انگشتان و سرعت عمل و مهارت انجام کار با دست را کاهش میدهد. اینها باعث ناراحتی مصرف کننده ی این دستکش ها شده است.

افتخار ما همراهی شما و خدمت رسانی در بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه آنلاین مکمل و تجهیزات ورزشی ایران است. مشاوره جهت خرید محصولات و پشتیبانی در سایت منیریه انجام میشود.

رنگ

جنس

فروشگاه

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “دستکش بدن سازی چرمی پاکستانی – مشکی”

There are no reviews yet.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید