,

توپVolleyballمدل 001

Availability:

8 در انبار (فعال برای پیش سفارش)


توضیحات تکمیلی

 

 • سایز
  5
 • وزن
  50 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  پلاستیک
 • نوع استفاده
  سالن

تومان۱۱۶.۰۹۱

به دلیل وجود نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از خرید و تکمیل فرایند پرداخت از قیمت بروز و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمائید.

برای کسب اطمینان از قیمت بروز و موجودی لطفا با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس:

شماره همراه جهت هماهنگی: 09122954964

ایمیل: info[at]moniriyeh.ir

8 در انبار (فعال برای پیش سفارش)

توپVolleyballمدل 001

 

 

توپ های والیبال معمولا از 3 بخش تشکیل شده اند:

1.پوشش بیرونی: توپ های والیبال سالنی از تعداد پنل های مختلفی ساخته می‌شوند, که همه شان کاملا به پوشش داخلی می‌چسبند. این باعث می‌شود تا سطح توپ صاف تر بنظر برسد. این صاف و صیقلی بودن توپ نقش مهمی را در بازی ایفا می‌کند، زیرا اگر توپ دارای چنان نرمی و صافی نباشد ممکن است بعد از برخورد با زمین یا دست بازیکنان به طرف غیرمنتظره ای حرکت کند و به دنبال آن بازیکن را در موقعیت دشوار و احتمالا غیرممکن برای پاسخ قرار دهد. در مورد توپ های والیبال ساحلی و خارج از سالن نیز این مشخصات صدق می‌کند.

2.هسته توپ:‌ هسته توپ عموما کیسه هوا نیز نامیده می‌شود. این کیسه معمولا از جنس لاستیک ساخته می‌شود و دلیل استفاده از این جنس مشخصا برای سبکی و کم وزنی توپ می‌باشد. این نه تنها به توپ این اجازه را می‌دهد که راحت‌تر و نرم‌تر در هوا پرواز کند، بلکه این توانایی را به بازیکن می‌دهد که توپ را راحت‌تر در اختیار بگیرد و تنها از توان و نیروی زیاد برای به حرکت درآوردن و تغییر جهت آن استفاده نکند. کافیست بازیکنی را تصور کنید که هنگام پاس گیری بارها و بارها به توپ ضربه زده است. شما احتمالا در انتهای بازی فردی با ساعدهای قرمز شده را می‌بینید. بدون سبکی توپ این وضعیت می‌تواند برای بازیکن وخیم‌تر باشد.

توپ بايد کاملاً کروى بوده، از يک لايهٔ چرم نازک و نرم پوشيده شده باشد. رنگ توپ بايد يکنواخت باشد. انتخاب رنگ روشن براى توپ، در سالن مناسب‌تر است. محيط توپ از ۶۵ تا ۶۷ سانتى‌متر و وزن آن از ۲۶۰ تا ۲۸۰ گرم تعيين شده است.
توپ در بازى

وقتى توپ داخل محسوب مى‌شود که با زمين بازى يا خطوط اطراف آن تماس پيدا کند. توپ موقعى خارج (اوت) است که قسمتى از آنکه به زمين برخورد مى‌کند کاملاً خارج از خطوط زمين بازى باشد و يا با شيء خارج از زمين بازي، سقف سالن يا شخصى که خارج از زمين بازى است تماس پيدا کند.

– تعداد تماس با توپ:
هر تيم حق دارد حداکثر سه ضربه (تماس) براى ارسال توپ از بالاى تور به زمين حريف انجام دهد (تماس‌هاى دفاع روى تور جزءِ اين سه ضربه محسوب نمى‌شود). يک بازيکن نمى‌تواند دومرتبه پى در پى به توپ ضربه بزند (به استثناى دفاع روى تور). وقتى دو يا سه بازيکنِ هم‌تيم به‌طور همزمان توپ را لمس کنند، اين تماس‌ها دو يا سه ضربه محسوب مى‌شوند (به استثناء دفاع روى تور). اگر دو يا سه بازيکن هم‌تيم براى زدن توپ به توپ برسند، اما فقط يکى از آنها توپ را لمس کند، اين تماس يک ضربه از سه ضربهٔ تيم محسوب مى‌شود (حتى اگر برخورد بدنى هم صورت گيرد). اگر توپ به‌طور همزمان توسط دو بازيکن از دو تيم حريف روى تور لمس شود و در جريان بازى قرار گيرد، تيم دريافت کننده حق استفاده از سه تماس ديگر با توپ را دارد. اما اگر چنين توپى در يک طرف به خارج زمين برود، خطاى تيمى به حساب مى‌آيد که در طرف مقابل است.

 

فروش اورجینالتوپVolleyballمدل 001درفروشگاه منیریه

سری

وزن

جنس

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “توپVolleyballمدل 001”

There are no reviews yet.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید