,

بوسو بال

Availability:

20 در انبار (فعال برای پیش سفارش)


بوسو بال:

بوسو بال توپ نیم گنبد تعادلی وسیله ایست که دارای تمرینات متنوع و زیادی هست. در عین حال مکمل ایده آلی برای تمرینات تی آر ایکس می باشد. توپ بوسو یک نیمه توپ تعادلی است که یک طرف پایدار (صاف) و یک طرف ناپایدار (گرد) دارد.

هنگامی که روی این توپ می ‌‌روید، بدنتان مدام جابه‌جا می ‌شود و عضلات برای حفظ تعادل منقبض می ‌شوند. به این ترتیب کالری بیشتری می ‌سوزانید و هماهنگی عضلات و توانایی تعادلی ‌تان تقویت می‌شود.

مثلا تمرین «جهش در جا» یا «بالا رفتن از پلکان» عالی هستند. ناپایداری‌ ای که به این ترتیب ایجاد می ‌شود، باعث خواهد شد عضلات بیشتری در بدنتان به کار بیفتند. تعادلتان حفظ شود و شدت انجام تمرین افزایش پیدا کند.

در ورزش های گوناگون کاربردهای مختلفی دارد.

تومان۵۷۰.۰۰۰

* توجه: حتما حتما قبل از خرید با ما تماس بگیرید(به سفارشاتی که قبل از تماس صورت گرفته باشند هیچ گونه رسیدگی نخواهد شد "لطفا تماس بگیرید")
به دلیل وجود نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از خرید و تکمیل فرایند پرداخت از قیمت بروز و موجودی کالا اطمینان حاصل فرمائید.


توجه:
خواهشا به موجودی کالا دقت بفرمائید، اگر برای پیش فروش بود، تحت عنوان (می توان پیش خرید کرد) به این معناست محصول مورد نظر در انبار موجود نمیباشد ولی امکان رزرو توسط شما وجود دارد، زمان ارسال محصولات پیش فروش مشخص نمیباشد اما به محض موجودی کالا برای مشتریان عزیزی که کالا را رزرو کرده اند سه بار پیامک(هر 24ساعت یک پیامک) به منظور اطلاع رسانی موجود شدن کالا ارسال خواهد شد که هاوی لینک ئرداخت و تکمیل خرید میباشد
به همین دلیل در مرحله پیش خرید محصول هیچ مبلغی پرداخت نمیکنید.
لطفا قبل از سفارش به این موضوع توچه کامل بفرمائید تا برای پیگیری سفارش بصورت آگاهانه اقدام بفرمائبید. با تشکر

تمام این مسائل در صفحه قواین منیریه ذکر شده است، ورود به صفحه قوانین فروشگاه منیریه، کلیک کنید.

برای کسب اطمینان از قیمت بروز و موجودی لطفا با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس:

شماره همراه جهت هماهنگی: 09122954964

ایمیل: info[at]moniriyeh.ir

20 در انبار (فعال برای پیش سفارش)

بوسو بال

بوسو بال توپ نیم گنبد تعادلی وسیله ایست که دارای تمرینات متنوع و زیادی هست. در عین حال مکمل ایده آلی برای تمرینات تی آر ایکس می باشد. توپ بوسو یک نیمه توپ تعادلی است که یک طرف پایدار (صاف) و یک طرف ناپایدار (گرد) دارد. هنگامی که روی این توپ می ‌‌روید، بدنتان مدام جابه‌جا می ‌شود و عضلات برای حفظ تعادل منقبض می ‌شوند. به این ترتیب کالری بیشتری می ‌سوزانید و هماهنگی عضلات و توانایی تعادلی ‌تان تقویت می‌شود. مثلا تمرین «جهش در جا» یا «بالا رفتن از پلکان» عالی هستند.

ناپایداری‌ ای که به این ترتیب ایجاد می ‌شود، باعث خواهد شد عضلات بیشتری در بدنتان به کار بیفتند. تعادلتان حفظ شود و شدت انجام تمرین افزایش پیدا کند.

تمرینات تعادلی بوسو بال با اجرای حرکات کمکی بسیار ایمن و کار آمد می باشند. باعث ایجاد یک حس جدید نسبت به وضعیت بدن , اطمینان حرکتی , استحکام  مفاصل و قدرت عضلاتتان می شود. تمرینات تعادلی باعث تعادل در بدن و مغز می شود و در نتیجه یک فیتنس کامل و کار آمد خواهد بود. تمرینات تعادلی می تواند موجب شادی و هیجان بر عموم و قهرمانان ورزشی در برنامه هایشان باشد.

بوسو بال ها جهت استفاده و تمرین در تمامی رشته های ورزشی استفاده میشوند. بوسوبال شامل یک نیمکره لاستیکی بادی متصل به یک پلتفرم سفت و سخت می‌باشد. توپ بوسوبال اغلب برای آموزش تعادل استفاده می شود. توپ پوسو متشکل از یک سطح ثابت و بی‌ثبات است. بوسوبال یک وسیله ورزشی جالب است که به شما کمک می کند، تناسب اندام بهتری داشته باشید. در کنار اندامی زیبا، باعث افزایش تعادل شما هم می شود.

ورزش باید تمامی فاکتورهای مهم ورزشی و سلامتی را به همراه داشته باشد. به همین منظور، با جدیدترین تجهیزات روز باشگاه های دنیا، همگام شده ایم. تا سلامت و تندرستی را به شما هدیه بدهیم.

بوسو بال از ورزش‌های جدید باشگاه‌هاست كه می‌توانید آن را برای تحرك بیشتر و كالری‌سوزی انتخاب كنید. این ورزش توسط فردی به‌نام دیوید وك در سال 1999 ابداع شد. این ورزش به وسیله یك توپ نصفه انجام می‌شود. توپ بوسو (Bosu Ball) شكل و شمایل جالبی دارد. یك سمت آن كاملا صاف بوده و روی زمین قرار می‌گیرد و سمت دیگرش نرم و انعطاف‌پذیر است. می‌توانید روی آن بنشینید یا حركات ایستاده و خوابیده را به كمك آن انجام دهید.

فروش اورجینال بوسوبال درفروشگاه رسمی منیریه

نوع

فروشگاه

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “بوسو بال”

There are no reviews yet.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید